Şehr-i Can'da Ramazan Akşamları

Erzincan Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak tertip edilen 'Şehr-i Can'da Ramazan Akşamları' programlarına, Erzincan İl Müftülüğü çeşitli konularla katkı sunuyor. Ramazan geceleri halkın büyük destekleri ve katılımlarıyla birlikte dolu dolu geçen programlarda İl Müftülüğü Ramazan Ayı'nın önemine dair konularda vatandaşları bilgilendiriyor.

Şehr-i Can  39da Ramazan Akşamları
Erzincan
Erzincan Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak tertip edilen “Şehr-i Can’da Ramazan Akşamları” programlarına, Erzincan İl Müftülüğü çeşitli konularla katkı sunuyor. Ramazan geceleri halkın büyük destekleri ve katılımlarıyla birlikte dolu dolu geçen programlarda İl Müftülüğü Ramazan Ayı’nın önemine dair konularda vatandaşları bilgilendiriyor.

“Şehr-i Can’da Ramazan Akşamları” programlarında Cezaevi Vaizi Mehmet Aydoğan Ramazan teması olan “israf olmasın” konusuna değindi. Vaiz Aydoğan infâkın önemi, Ramazan gecelerinin nasıl ihya edilmesi gerektiği konularında vatandaşlara açıklamalarda bulundu. Cezaevi Vaizi Mehmet Aydoğan’ın konuşmasının ardından Erzincan Müftülüğü İlahi ve Kaside Grubunun seslendirdiği ilahiler, kasideler, şiirler ve deyişlerle program son buldu.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.