Şenbakar’dan 23 Nisan Mesajı

Türkiye Boks Federasyonu Elazığ İl temsilcisi Dr. Kubilay Şenbakar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Şenbakardan 23 Nisan Mesajı
Spor

Türkiye Boks Federasyonu Elazığ İl temsilcisi Dr. Kubilay Şenbakar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Şenbakar; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının Dünya çocuklarının bayramı olduğunu belirterek, “Cumhuriyetimizin kuruluşuyla birlikte tüm dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı, aynı zamanda Demokrasimizin ve Cumhuriyetimizin mihenk taşı olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışıdır. Gelecekte çocuklarımızın Milletine ve Devletine gönülden bağlı maddi ve manevi  değerlerine güçlü yürekleriyle sahip çıkan asil, dinamik, çalışkan, sağlıklı  ve hayatın her alanında tüm dünyaya örnek olan adil ve seçkin bir nesil olacağına yüksek kanaat getiriyoruz. Başta geleceğimizin teminatı olan çocuklar ve gençler olmak üzere 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramının bütün dünya çocuklarına güzide şehir Elazığımıza, Ülkemize ve Milletimize, hayırlar getirmesini temenni ediyorum.  Özellikle Milli Birlik, Beraberlik ve Dayanışmaya ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde bu birlikteliklerin adeta bir tutkal görevi gördüğünün altının çizilmesi gerekiyor.” dedi.
 

  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.