Şuay Alpay görevine devam edecek

Milli Savunma Bakan Yardımcısı ve 24. ve 25. Dönem Ak Parti Elazığ Milletvekili Şuay Alpay, milletvekilliğine aday olmayacağını söyledi.

Şuay Alpay görevine devam edecek
Elazığ Güncel

Milli Savunma Bakan Yardımcısı ve 24. ve 25. Dönem Ak Parti Elazığ Milletvekili Şuay Alpay, milletvekilliğine aday olmayacağını söyledi.

Şuay Alpay Milli Savunma Bakan Yardımcılığı görevine devam edeceğine dikkat çekerek, “Büyük onur ve bahtiyarlıkla 24. ve 25. Dönem AK Parti Elazığ milletvekilliği görevini yaptıktan sonra, Sayın Cumhurbaşkanım, Başbakanım ve Bakanlarımın uygun görmesi ve takdiri ile 29.12.2015 tarihinden itibaren atandığım Milli Savunma Bakan Yardımcılığı görevine devam etmekteyim. Bu şerefli görevi milletime, ülkeme ve şehrime en iyi şekilde hizmet ederek devam ettirmeye çalıştım. Saygıdeğer Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşı ve talebesi olarak kendisinin takdiri ile Milli Savunma Bakan Yardımcılığı görevime devam edeceğim. Milletvekili adaylığını düşünmedim ve aday olmayacağım. Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran tarihinde yapılacak seçimde Rabbimin yardımı, Milletimizin büyük desteği ve duası ile ilk turda yeniden Cumhurbaşkanı seçilecek. AK Parti ve MHP’nin yaptığı Cumhur ittifakı genel seçimlerden parlamento çoğunluğunu sağlamış olarak zaferle çıkacak ve Ak Parti iktidar sürecini başarı ile devam ettirecektir. AK Parti, Saygıdeğer Cumhurbaşkanımızın yüksek liderliği ile Millete hizmet yolunda ilk günkü heyecanı, aşkı ve kararlılığı ile yola devam etmektedir. Bu bayrak yarışında AK Partiden milletvekili aday adayı olacak arkadaşlara da başarılar diliyorum.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.