T plaka sahiplerine uyarı 

Elazığ Belediyesi'nden T plaka ticari taksi sahiplerini yakından ilgilendiren bir açıklama geldi.

T plaka sahiplerine uyarı
Elazığ Güncel

Elazığ Belediyesi, resmi olarak üzerlerinde ticari taksi plakası olduğu halde aktif olarak kullanılmayan ticari taksi işletme haklarının iptal edilmemesi için hak sahiplerinin 15 Mayıs tarihine kadar taksilerini aktif hale getirmeleri istedi. 
Elazığ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, üzerlerinde T plaka bulunan ticari hak sahiplerinin taksilerini mutlaka aktif hale getirmelerini bunun için de Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne 15 Mayıs tarihinden önce gerekli başvuruda bulunmaları istendi. Bu tarihe kadar başvuru yapılmayan T plakaların iptal edileceği ifade edildi.

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Ahmet | 08 Mayıs 2018 18:15

    Elazığ belediyesi yeni yeni uyanmaya başlamış, daha önceden T plakası olan arkadaşları sırf araç aktif değil diye sessiz sedasız haber vermeden durakları iptal ettiler, bunun yüzünden bir çok arkadaşımız mağdur oldu bile , BAYRAM GEÇTİ KINAYI BAZILARI YAKABILIR ARTIK

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.