Taraftar Stadyumun yapılacağına inanmıyor

Elazığspor’un sosyal medyadaki gücü olan ElazığsporFan, sosyal medya hesabından bir anket düzenledi… 

Taraftar Stadyumun yapılacağına inanmıyor
Spor

Yıllardan beridir bir türlü çözüme kavuşturulamayan yeni stadyum için geçtiğimiz günlerde açıklama yapılmış ve ihalenin 21 Haziran'da yapılacağı belirtilmişti. Her yıl aynı söylemlerin yapıldığı ancak bir takım sorunlar nedeniyle ihaleye dahi çıkarılamayan yeni stadyum yapımının hep sözde kalması bordo beyazlı taraftarların tepkisine neden oluyor. Mevcut stadyumun parça parça yıkılıp aynı yerinde yapılmasına karar verilirken, geçtiğimiz yıl kuzey kale arkası tamamen yıkılmış, ancak yıkıldıktan sonra herhangi bir çalışma yapılmamıştı. Bu duruma öfkelenen taraftarlarda yine kendilerinin kandırıldığını, yeni stadyumun yapılacağına inanmadıklarını her platformda belirtmişlerdi. İhalenin seçimden 3 gün önce yapılacak olması ise taraftarları iyice çileden çıkardı. ElazığsporFan'da yapılan ankete katılan binlerce taraftar, yeni stadyumun yapılacağına inanmadıklarını belirttiler. ElazığsporFan'ın yaptığı "Yılan hikayesine dönen yeni stadyum sizce yapılacak mı?" sorusuna katılan 4 bine yakın taraftarın, %19'u "Evet" yapılacağına inanıyoruz cevabını verirken, %81'lik büyük çoğunluk ise "Hayır" inanmıyoruz cevabını verdiler. Yaklaşık 600 kişinin "Evet" yapılacak dediği ankette, 3 Binin üzerinde taraftar ise "Hayır" yapılacağına inanmıyoruz diye görüş bildirdiler. Sürekli her platformda ve her fırsatta tepkilerini dile getiren cefakar taraftarlar, Türkiye'nin neredeyse tüm illerine modern stadların yapıldığını ancak kendilerinin üvey evlat muamelesi gördüklerini belirterek, yeni stadyum konusunda ilgililere tepkilerini sert bir şekilde dile getiriyorlar. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 2

  • veeli | 25 Mayıs 2018 10:09

    Bu seçim önceside vaatler yine tazelenir.Elazığ insanı yiğitttir merttir (saftır).Vatanın ellerinin çok güzel stadları var amma Gakgoşlar diyarı Elaziz başga.

  • erdal öztekin | 25 Mayıs 2018 01:31

    stadyumun şimdiye kadar yapılmaması bence birazda memleketteki bazı insanların bunu farklı boyutlara sürmesi yok yerine yapılsın yok mevcut fazla olsun yok efendim toki yapmasın işte bu gibi söylemlerden sonra 2011 de planlana stadyum yapımı 2018 mayısına kadar yapılamadı diğer şehirlerde bir haber veriliyor stad yapılacak ondan sonra ihale yapım işleri tüm hızıyla devam ediyor çünkü kimse kimsenin işine karışmıyor ama elazığ da durum farklı herkes her şeyi biliyor ama iş icraata gelince etrafta kimse yok bu gibi konuları çoğaltabiliriz çimento fabrikasının taşınması da farklı bir boyut aldı bu fabrika devlette iken neden gündeme alınmadı da satıldıktan sonra gündeme alınıyor adam yatırım yaptığı fabrikayı taşırmı ? tabiki taşımaz .

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.