Taraftarlar Leyla ve Eylül için yürüyecek

Efsaneler Taraftarlar Derneği Başkanı Serkan Çayır yaptığı yazılı açıklamada derneğin girişimleriyle Pazar günü yapılacak yürüyüşe tüm Elazığ halkının katılması yönünde çağrıda bulundu…

Taraftarlar Leyla ve Eylül için yürüyecek
Spor

Elazığspor Efsaneler Taraftarlar Derneği Başkanı Serkan Çayır son günlerde artan çocuk istismarı ve cinayetlerine "dur" demek için Pazar günü geniş çaplı bir yürüyüş düzenleyeceklerini belirterek tüm Elazığlıları bu yürüyüşe davet etti…
Türkiye genelinde bütün taraftar gruplarının aynı anda yapacakları yürüyüşün Pazar günü saat 19:00’da Postane Meydanı’nda toplanarak başlayacağını ifade eden Çayır hep bir ağızdan da “idam”ın gelmesi konusunda çağrıda bulunacaklarını kaydetti.
Başkan Çayır’ın açıklamaları şöyle; 
“Değerli Elazığ Kamuoyuna Elazığspor Efsaneler Taraftarlar Derneğinin girişimleriyle, Türkiye genelinde bütün taraftar gruplarıyla beraber pazar günü saat 19:00'da yürüyüş gerçekleştireceğiz.   Son zamanlarda sıkça rastladığımız çocuklarımıza yönelik cinsel istismar ve saldırı suçlarına karşı yetersiz olan adalet ve eğitim sistemimizin tekrar düzenlenmesine katkı sunarak bu konudaki birlik beraberlik duygularımızı güçlendirmek amacı ile tüm şehirlerimizde aynı gün ve aynı saatte o şehrimizin taraftar gruplarının öncülüğünde bütün sivil toplum kuruluşları ve halkımızın katılacağı yürüyüş tertip etmiş bulunuyoruz. Ve çoğu taraftar gruplarıyla yaptığımız görüşmeler sonucu yürüyüşümüzü Türkiye geneli pazar günü saat:19:00'da postane meydanında yapmaya karar verdik çocuklarımıza sahip çıkma adına çocuklarımızın geleceği adına meydanlarda olacağız hep bir ağızdan idam diye bağıracağız Elazığ'lı bütün hemşehrilerimizi postahane meydanına bekliyoruz.  Saygılarımla Efsaneler Taraftar Gurubu Başkanı Serkan Çayır…”
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.