Tatos ve Elmar FİFA’ya başvurdu

Elazığspor’un 2 önemli oyuncusu geçen sezondan kalan alacaklarını alamadıkları için FİFA’ya başvurduğu ve FİFA’nın vereceği muhtemel kararla serbeste kalacaklar…

Tatos ve Elmar FİFAya başvurdu
Spor

Haber: Özgür YILDIRIM
Yeni sezonun başlamasına sayılı günler kala suların bir türlü durulmadığı Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’un Yıldızları Andreas Tatos ve Elmar Bjarnason geçen sezondan kalan alacaklarını tahsil edemedikleri gerekçesiyle FİFA’ya başvurduğu öğrenildi.
Bugün bir basın toplantısı düzenleyerek verilen sözlerin yerine getirilmemesi nedeniyle istifa ettiğini açıklayan Hacı Murat Yümlü’nün görevi bırakmasının ardından yine bir kaos içine giren Elazığspor yüne büyük tehdit altında. Spor Servisimizin edindiği bilgilere göre daha önce Hacı Murat Yümlü’nün 1 taksidini ödediği ve serbest kalma riskini geçici süreliğine kaldırdığı Yunanlı Oyuncu Andreas Tatos ve İzlandalı orta saha Elmar Bjarnason alacaklarını gerekçe göstererek FİFA’ya başvurdu. Bu iki oyuncu konusunda biran önce ödeme yapılmaması durumunda Tatos ve Bjarnason’un bedelsiz olarak serbest kalma hakkı elde edeceği öğrenildi. Yaşan bu gelişmeler üzerine gözler Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a çevrildi. Başkan Yanılmaz’ın Elazığspor’un bu önemli iki yıldızının serbest kalmaması adına nasıl bir yol izleyeceği ise merak konusu. 
Günışığı gazetesi olarak buradan Milletvekillerimiz ile Elazığ Valisi Sayın Çetin Oktay Kaldırım ve Sayın Belediye Başkanımız Sayın Mücahit Yanılmaz ile sesleniyoruz. Lütfen bu iki oyuncunun serbest kalmaması ve yeni bir yönetimin oluşturulması adına biran önce harekete geçmeleri çağrısında bulunuyoruz.

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Turgay23 | 13 Temmuz 2018 14:50

    Belediye halktan topladığı parayla Elazığlıya hizmet vermek zorunda. Geçen sezon elinden geleni yaptı. Artık yeter. Olmuyorsa kapatsınlar kulübü. Taşıma suyla değirmen mi döner. Sürekli aynı şeyler. Yeter artık Elazığın çözülmesi gereken daha önemli sorunları var.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.