Tesisler harabeye döndü

AKSA’yla yaşanan elektrik sıkıntısından dolayı düzenli sulama yapılamayan Elazığspor Tesisleri’nde antrenman sahalarındaki çimler büyük ölçüde kurudu.

Tesisler harabeye döndü
Spor

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’da yaşanan sahipsizlik ortamı takıma ciddi zararlar vermeye devam ediyor... 
Yönetimsel boşluk nedeniyle birçok futbolcusunu elinden kaçıran Elazığspor’da, elektrik firması ile yaşanan problemin ardından antrenman sahalarının çimleri büyük ölçüde kurudu. Hortumla yapılan sulama işlemi kısıtlı imkanlarla istenilen verimi veremezken çimlerin %90’lık bir bölümünün sarardığı gözlemlendi. Aynı sorun geçtiğimiz günlerde Elazığ Atatürk Stadyumu’nda da baş göstermiş ancak sorun Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat Acar’ın girişimleriyle önlenmişti.
Elazığspor Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü önceki gün düzenlenen basın toplantısında konuyu Ak Parti Milletvekili adayları ile paylaştığını ve vekillerin elektrik firması yetkilileri ile uzlaşarak, tesislere yeniden elektrik verileceğini beyan ettiğini bildirmişti. Başkan adayı Yümlü, basın toplantısında Pazartesi günü Elazığspor Tesisleri ve Elazığ Atatürk Stadyumu’na elektrik akışı sağlanacağını kamuoyuna duyurdu.
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • selçuk | 11 Haziran 2018 14:22

    yetim şehir elazığ.. oy verme artıkkkkk

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.