TKBL’de normal sezon tamamlandı

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 2017-2018 sezonunda 34. hafta oynanan karşılaşmalarla normal sezon tamamlandı.

TKBLde normal sezon tamamlandı
Spor

Bayan Basketbol Takımımız Elazığ İl Özel İdare Spor'un da mücadele ettiği Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 2017-2018 sezonunda 34. hafta oynanan karşılaşmalarla normal sezon tamamlandı.
Ligde Kırçiçeği Bodrum Basketbol, 34 haftalık maratonu ilk sırada tamamlayarak şampiyonluğa ulaştı ve 2018-2019 sezonunda Bilyoner.com KBSL’de mücadele etme hakkını elde etti. TKBL’de normal sezonun tamamlanmasının ardından; Bursa BŞB Budo, Mersin Basketbol, Edremit BldGürespor, İzmit Belediyesi, Urla Belediyesi, Elazığ İl Özel İdare, Çankaya Üniversitesi ve Bayraklı Belediyesi ise play-off oynamaya hak kazandı. Play-off'un ilk karşılaşmaları dün oynandı.Haberlerimiz yayına hazırlnadığı saatlerde Mavi-Beyazlı Temsilcimiz İl Özel İdaresporplay-off ilk maçında Edremit BldGürespor’la karşılaşıyordu. Saat 18:00’de  başlayan karşılaşmaya Balıkesir Edremit Spor Salonu ev sahipliği  yaptı. 
Öte yandan 34 hafta sonunda son iki sırayı alan FERKO Ilgaz Hotel KBSK ile Fenerbahçe Gelişim ise lige veda etti.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.