TKBL’de yarı finalistler belli oldu

Elazığ İl Özel İdare’nin de mücadele ettiği TKBL 2017-2018 sezonunda play-off çeyrek final karşılaşmaları tamamlanırken, 4 takım adını yarı finale yazdırdı…

TKBLde yarı finalistler belli oldu
Spor

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 2017-2018 sezonunda play-off çeyrek final karşılaşmaları tamamlanırken, Bursa BŞB Budo, Edremit Bld. Gürespor, İzmit Belediyesi ve Mersin Basketbol yarı finale yükseldi.
Normal sezonu 2 ila 9. sırada tamamlayan Bursa BŞB Budo, Mersin Basketbol, Edremit Bld Gürespor, İzmit Belediyesi, Urla Belediyesi, Edremit Bld. Gürespor, Çankaya Üniversitesi ve Bayraklı Belediyesi play-off oynamaya hak kazandı.
Play-off çeyrek finalinde iki galibiyete ulaşan Bursa BŞB Budo, Edremit Bld. Gürespor, İzmit Belediyesi ve Mersin Basketbol yarı finale kalma başarısı gösterdi.
Yarı finalde üç galibiyet alacak iki takım finalde karşılaşacak. Final serisinde ise üç galibiyete ulaşacak ekip, normal sezonu lider tamamlayan Kırçiçeği Bordum Basketbol'un ardından gelecek sezon Bilyoner.com KBSL’de mücadele edecek
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.