Transferler tahtanın açılmasını bekliyor

Adanaspor karşısına lisansı bulunan oyuncularıyla çıkacak Elazığspor’da imzaların gelecek hafta atılması bekleniyor…

Transferler tahtanın açılmasını bekliyor
Spor

Transfer tahtası kapalı olan Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’da transfer çalışmaları devam ediyor. Bordo-beyazlı kulüp tahtanın açılması durumunda anlaştığı futbolculara imza attıracak…
Spor servisimizin edindiği bilgilere göre transfer komitesi takıma fayda sağlayacak, aynı zamanda geleceğe dönük ve uzun vadede takıma kazandırılması düşünülen futbolcularla görüşmelerini sürdürüyor. Görüşülen futbolculara 2 ve opsiyonlu 3 yıllık teklifler sunan transfer komitesi aynı zamanda gelecek sezonun da iskelet kadrosunu oluşturmak istiyor.
Bu bağlamda Bordo-beyazlı takımın gündemine gelen birçok futbolcu ile görüşmeler devam ediyor. Transfer tahtasının açılmasıyla birlikte prensipte anlaşılan futbolcuların imza atması bekleniyor. Geçtiğimiz hafta Elazığspor’un gündemine gelen ve prensipte anlaşma sağlanan futbolculardan Famoussa Kone transferini Elazığspor’un bitirmesi ise an meselesi.
Spor servisimizin edindiği bilgilere göre Famoussa Kone ve menajeriyle yapılan görüşmelerden prensip anlaşması çıkarken, Kone’nin kulübü Göztepe ile olan pürüzlerini gidermesi bekleniyor.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.