TÜMSİAD başkanı Gümüş'ten Rektör Kızılay'a ziyaret

TÜMSİAD Malatya Şube Başkanı Murat Gümüş, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay'ı, makamında ziyaret etti.

TÜMSİAD başkanı Gümüş  39ten Rektör Kızılay  39a ziyaret
Malatya
TÜMSİAD Malatya Şube Başkanı Murat Gümüş, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay’ı, makamında ziyaret etti.

Sıcak ve samimi havada gerçekleşen ziyarette TÜMSİAD Malatya Şube Başkanı Murat Gümüş yaptığı konuşmada “Rektörümüzün şahsında Malatya adım adım bilim şehri olmaya daha çok yakınlaştı. Üniversitemiz de sağlanan huzur, barış ve güven ortamında evlatlarımız aile sıcaklığı içinde eğitimlerine devam ediyor. Malatya’mıza yakışır bir üniversite ortamını sağladığı için sayın Rektörümüze en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Kızılay ise “İnönü üniversitesi olarak şehrimize katkı sunan, şehrimizi temsil eden STK ve meslek odalarıyla ilişkilerimizi pekiştirmek ve derinleştirmek istiyoruz. Bu kapsamda TÜMSİAD bizim için önemli ve değerli bir STK. Üniversitemiz bu şehrin yani Malatya’nın üniversitesidir. Malatya’nın bir bilim kenti olması için hepimiz el ele vermeliyiz” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.