Türk futbolunun acı günü

TFF, Elazığspor ve Elaziz Belediyespor Merhum Demirören için bir başsağlığı mesajı yayınladı…

Türk futbolunun acı günü
Spor
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in babası, Demirören Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı, iş dünyasının önde gelen ismi Erdoğan Demirören (79) İstanbul'da vefat etti. 
Türk sporuna önemli katkıları bulanan ve tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yuman Erdoğan Demirören, Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu üyesiydi. 

BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI
TFF: Türkiye Futbol Federasyonu olarak merhum Erdoğan Demirören'e Allah'tan rahmet; Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören ve tüm Demirören ailesine, sevenleri ile iş dünyasına başsağlığı diliyoruz.

ELAZIĞSPOR: Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in babası Erdoğan Demirören'in vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Erdoğan Demirören'e Allah'tan rahmet, başta Yıldırım Demirören olmak üzere Demirören ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

ELAZİZ BELEDİYESPOR: Türkiye Futbol Federasyonu Başkanımız sayın Yıldırım Demirören'in babası Erdoğan Demirören (79) hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Merhuma Allah'tan rahmet, başta TFF Başkanımız Yıldırım Demirören olmak üzere yakınlarına ve sevenlerine, başsağlığı ve sabır dileriz
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.