Türkiye Rafting Şampiyonası Tunceli'de başlıyor

Türkiye Rafting Şampiyonası 2. ayak yarışları yarın Tunceli'de 300 sporcunun katılımı ile başlayacak.Kente gelen sporcular Munzur Çayında antrenman yapıyor.

Türkiye Rafting Şampiyonası Tunceli  39de başlıyor
Tunceli
Türkiye Rafting Şampiyonası 2. ayak yarışları yarın Tunceli’de 300 sporcunun katılımı ile başlayacak.Kente gelen sporcular Munzur Çayında antrenman yapıyor.

Munzur Çayı’nda yapılacak Türkiye Rafting Şampiyonası 2. ayak yarışmalarında İstanbul’dan 2 , Ardeşen Belediyesinden 4 , Dalaman Belediyesinden 6, Hakkari Cilo’dan 12, Van Çatak Belediyesinden 6 , Kayseri Yahyalı Belediyesinden 3 takım, Düzce Cuma yerinden 2 , ÇAYKUR Spor Kulübünden 3, Rize Spor Kulübünden 1 , Erzurum’dan , Elazığ Palu ilçesinden 1, Artvin’in Yusufeli Belediyesinden 2 ve Tunceli’den 5 takımın yarışacağı belirtildi.

Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu (GOSBF) tarafından düzenlenen Tunceli Valiliği ve Belediyesi tarafından desteklenen şampiyonaya 300 sporcu, 30 hakem ve İtalya’dan gelen 2 Nehir Eğitim Başkanı katılacağı ifade edildi.

Yarın başlayacak olan yarışlar öncesi kente gelen sporcular antrenman yaptı.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.