Uçar, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

İYİ Parti Erzurum Milletvekili aday adayı Canan Uçar, seçim çalışmalarını Kayakyolu'nda sürdürdü. Burada esnaf ziyaretleri yapan Uçar, partinin programını anlatarak esnafın sorunlarını dinledi.

Uçar  esnaf ziyaretlerini sürdürüyor
Erzurum
İYİ Parti Erzurum Milletvekili aday adayı Canan Uçar, seçim çalışmalarını Kayakyolu’nda sürdürdü. Burada esnaf ziyaretleri yapan Uçar, partinin programını anlatarak esnafın sorunlarını dinledi.

Son yıllarda ekonomide yaşanan olumsuzlukların esnafı derinden etkilediğini belirten Uçar, “İYİ Parti olarak dersimize çok iyi çalıştık. Her sektörde olduğu gibi esnafımızın da sıkıntılarını biliyoruz ve yakından takip ediyoruz. Siftah yapmadan kepenk kapatan, aldığı krediyi ödeyemeyen binlerce esnafımız var. Onlara sorunların çözümünün İYİ Parti’de olduğunu anlatıp destek istiyoruz. İYİ Parti bu sıkıntıları giderecek, Türkiye’nin ekonomisini yeniden şahlandıracak kadrolara sahip” dedi.

Ziyaretlerde esnafın yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını da ifade eden Uçar, “Bizim bir şey söylememize gerek yok, Esnafın hali zaten ortada. Kasaplar dertli, marketler dertli, mahalle esnafları tükenmiş durumda. Artık herkes tek çıkış yolunun İYİ Parti’de olduğunu görüyor. 25 Haziran sabahına İYİ bir Türkiye’yle uyanacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Canan Uçar, daha sonra Erzurum kitap Fuarı’nı ziyaret etti.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.