Ümraniye Deplasman Giderlerini ELFED Üstlendi

Maddi anlamda oldukça karanlık bir süreçten geçen Elazığspor’a, yaşanan sıkıntılı günlerde bir destek de Elazığ Dernekler Federasyonu’ndan geldi.

Ümraniye Deplasman Giderlerini ELFED Üstlendi
Spor

Elazığspor’un Ümraniye Deplasmanı Ulaşım ve Konaklama Giderlerini Elazığ Dernekler Federasyonu üstlenirken, yapılan katkı nedeniyle Elazığspor Kulübü’nden teşekkür mesajı yayınlandı.
Spor Toto 1. Lig’in 15. Haftasında Pazar günü deplasmanda Ümraniyespor ile karşı karşıya gelecek olan Elazığspor’un ulaşım ve konaklama giderlerini kısa adı ELFED olan Elazığ Dernekler Federasyonu üstlendi.
Buna göre Ümraniyespor deplasmanı için Elazığspor’un cebinden herhangi bir ücret çıkmayacak.
Elazığ Dernekler Federasyonu’ndan gelen bu jest üzerine Elazığspor Kulübü’nden de bir teşekkür mesajı yayınlandı.
Elazığspor Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;
“A takımımız ve U-21 Futbol takımımızın deplasmanda oynayacakları Ümraniyespor karşılaşmalarının seyahat ve konaklama giderleri Elazığ Dernekleri Federasyonu (ELFED) tarafından karşılanacaktır.   
Duyarlılıklarından dolayı Elazığ Dernekleri Federasyonu (ELFED) Genel Başkanı Faik İçmeli ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz”.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.