Van BB’de bir Elazığlı

Hemşerimiz Van Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Ali Tekataş, Van Büyükşehir Belediye Spor yönetimine seçildi…

Van BBde bir Elazığlı
Spor

Hemşerimiz Van Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Ali Tekataş, Van Büyükşehir Belediye Spor yönetimine seçildi…

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi(VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, Van Büyükşehir Belediye Spor Yönetim Kuruluna seçildi.
VASKİ Genel Müdürlüğüne atanmasından bu yana 10 ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen gösterdiği üstün çalışma azmi, uygulamaya aldığı projeler ve gösterdiği başarı ile anılan Ali Tekataş, bu başarısını Van Büyükşehir Belediye Spor Yönetimine seçilerek bir kez daha ispatladı. VASKİ Genel Müdürlüğüne atanmasından bu yana herkesin ve her kesimin övgüyle bahsettiği, halkla iç içe ve sürekli sahada olması ile Van’a yepyeni bir vizyon kazandıran Ali Tekataş, Van Büyükşehir Belediye Spor Yönetimine seçilerek burada da Van’ın sporda isminin duyurmasına ve sporun gelişmesine de katkı sunacak.
Van’da başta Arıtma Tesisi, Akdamar Adasına tarihinde ilk kez tatlı su götürme projeleri kurumu ilk kez kara geçirmesi ve daha birçok prestijli dev projelere imza atan VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, yıllardır yapılmayanı yapan ve gönüllerde yer alan bir bürokrat olarak sevildi.
Halk ile de el ele gönül gönüle olan Tekataş, başarısını projeleri gerçekleştirmenin yanı sıra halk ile kurduğu sıcak diyalog ve temas ile de gösteriyor.
Van Büyükşehir Belediye Yönetiminde VASKİ Genel Müdürünün Yönetim Kurulunda yer alması Vanlılarda ayrı bir heyecan meydana getirdi.
Yeni yönetim ile beraber yepyeni bir rüzgârı arkasına alan Van Büyükşehir Belediye Spor’un yeni yönetiminde VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş’ın hem futbolun içinden gelen biri olması hem de Van’da basın ile yapılan centilmenlik maçlarında halen top koşturması büyük beğeni topluyor.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.