Yakup Kılıç’ta Dev Organizasyon

Elazığ İl Temsilcisi Tarkan Yılmaz, Kahraman Polisimiz Şehit Fethi Sekin’in isminin verildiği Wushu Şampiyonası’na tüm Elazığlıları davet etti

Yakup Kılıçta Dev Organizasyon
Spor

Elazığ Gençler ve Büyükler İller Arası (Bay-Bayan) Şehit Polis Fethi Sekin Wushu Kung-Fu Sanda Şampiyonası 28 Nisan’da ilimiz ev sahipliğinde başlıyor…
Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu tarafından 28-29 Nisan 2018 tarihleri arasında Yakup Kılıç Spor Salonu’nda yapılacak olan Elazığ Gençler ve Büyükler İller Arası (Bay-Bayan) Wushu Kung-Fu Sanda Şampiyonası’nda 15 İlden toplam 300 Sporcu ringde mücadele edecek. 
Şampiyonayla ilgili olarak açıklamalarda bulunan, Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Elazığ İl Temsilcisi Tarkan Yılmaz ilimiz ev sahipliğinde yapılacak olan  Gençler Büyükler Bay-Bayan Şehit Polis Fethi Sekin Wushu Şampiyonası’nda  amaçlarının bu sporu Elazığ’a tanıtmak olduğunu belirterek bu anlamlı organizasyona tüm Elazığlı hemşerileri beklediklerini söyledi. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.