Yanılmaz tesislerin ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılayacak

Elazığspor’un ayakta kalabilmesi için ekonomik desteklerini esirgemeyen Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın Elazığspor Kulübü Tesisleri’nin ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılayacağı bildirildi… Yanılmaz tesislerin ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılayacak

Yanılmaz tesislerin ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılayacak
Spor

Geçen 2 sezonda 70 Milyon TL gibi Elazığspor Kulübü tarihinin en büyük ekonomik desteğinde bulunan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığspor Kulübü Tesisleri’nin ihtiyaçlarını da sürekli olarak karşılayacağı açıklandı…
Ekonomik sıkıntılar yüzünden tarihinin en kötü günlerini geçiren Elazığspor’a destek vermekten kaçınmayan Başkan Yanılmaz, yeni sezon için de kulüp tesislerinin ihtiyaçlarını karşılayacaklarının sözünü verdi.
Elazığspor Kulübü'nden yapılan konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:
En zor zamanlarımızda yanımızda yer alarak, sorunlarımıza, ihtiyaçlarımıza çözüm üreten "Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Mücahit Yanılmaz, bir kez daha Elazığ’ın değeri Elazığsporumuza babacan tavrıyla sahip çıkmıştır.
Zor zamanlarımızı hep birlikte atlatma noktasında gereken desteği sağlayan Başkanımız, Kulüp tesislerimizin ihtiyaçlarını sürekli karşılayacağını belirterek kulübümüzün yanında yer almıştır. Elazığspor Kulübü adına Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Mücahit Yanılmaz’a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz."
Öte yandan il dışındaki belediye başkanlarından bordo-beyazlı kulübe olan destekler de sürüyor. Erzurum kampının bir kısımlık giderlerini hatırlanacağı üzere Erzurum Büyükşehir Belediyesi karşılaşmıştı. Şimdi ise Adana Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ligin ilk hafta maçı olan Adanaspor karşılaşmasının deplasman giderlerini karşıladı. Kulüpten Çelikcan’a teşekkür edilirken şu açıklama yapıldı; “Spor Toto 1. Ligin ilk haftasında Adanaspor ile deplasmanda oynadığımız karşılaşmanın konaklama giderleri Adana Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan tarafından karşılanmıştır. Duyarlılıklarından dolayı Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’a teşekkür ederiz.” 
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 2

  • ELAZIG SEVDALISI | 16 Ağustos 2018 17:04

    TRANSFER TAHTASI BIR AN ONCE ACILMALI

  • El_aziz | 16 Ağustos 2018 08:28

    Yaptığınız haberin başlığını bir kez daha okumanızı tavsiye ediyorum. Yanılmaz diye haber yapacağınıza ELAZIĞ BELEDİYESİ tesislerin ihtiyaçlarını daima karşılayacak diye haber yapmanız gerekmiyormuydu. Sayın Mücahit Yanılmaz kendi cebinden vermiyor herhalde bu paraları. Vatandaşın parasıyla başkalarının reklamını yapmayı bırakın artık. Bu paralar hep biz taraftarların cebinden kuruşu kuruşuna çıkacak hiç merak etmeyin. Elazığsporun taraftardan başka sahibi yoktur bu da böyle biline...

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.