Yavuz Temizer: 'Ne numaraları varsa denesinler'

27. Dönem Milletvekili seçimlerinde İYİ Parti’den Elazığ Milletvekili adayı olan Yavuz Temizer, yerel seçimlerde çıtayı daha yükseğe koyacaklarını dile getirerek, “Ne numaraları varsa denesinler. Ne güçleri varsa kullansınlar. Biz işimize bakıyoruz. Teşkilatlarımız güçlendiriyoruz” dedi.

Yavuz Temizer   Ne numaraları varsa denesinler
Elazığ Güncel

27. Dönem Milletvekili seçimlerinde İYİ Parti’den Elazığ Milletvekili adayı olan Yavuz Temizer, yerel seçimlerde çıtayı daha yükseğe koyacaklarını dile getirerek, “Ne numaraları varsa denesinler. Ne güçleri varsa kullansınlar. Biz işimize bakıyoruz. Teşkilatlarımız güçlendiriyoruz” dedi.
27. Dönem Milletvekili seçimlerinde İYİ Parti’den Elazığ Milletvekili adayı olan Yavuz Temizer, il teşkilatıyla buluşarak, 24 Haziran seçim sonuçlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. İYİ Partinin emir komuta zinciri ile karar alan bir parti olmadığını vurgulayan Temizer, teşkilatlar ve yetkili kurullar ile istişare etmeden politika belirlemediklerine dikkat çekti.
Katılımcılığı ve demokrasiyi esas alan bir parti yapılanmasını ön gördüklerini anlatan Temizer, eksiklikleri belirleyip yol haritası çizeceklerini vurguladı.
İYİ Parti’nin sürekli sahada olacağını aktaran Temizer, “Biliyorsunuz İYİ parti henüz bir yılını tamamlamadı. Teşkilatlanma çalışmalarımız devam ederken bir baskın seçim ile karşı karşıya kaldık. İYİ Partiyi hazırlıksız yakalamak ve bu seçimlere sokmamak için alınmış bir karar vardı. Beklentilerimiz gerisinde kalmış olsak dahi hamt olsun o süreci başarı ile tamamladık. Türk siyasetinde artık bir İYİ Parti gerçeği var. Gelecek hafta sonu bütün teşkilatlarımızın katılacağı üç günlük bir Afyon kampı var. Geniş kapsamlı bir değerlendirme yapıp istişarelerde bulunacağız. Eksiğimizi gediğimizi belirleyip yol haritamızı çizeceğiz. Ardından gerekli revizyonları yapıp teşkilatlanmamızı süratle tamamlayıp yerel seçim startını da inşallah Afyon’dan vereceğiz. İYİ Parti sürekli sahada olacak” dedi.   
Temizer, seçimde ayaklarını sağlam zemine basacak sonuç elde ettiklerini ifade ederek, “İYİ’lik hareketini hezimete uğratmak için ellerinden gelini yapıyorlar. Ayağımızı sağlamca basa bileceğimiz bir siyasi zemin elde ettik. Bunu ülkemize hizmet yolunda bir sıçrama tahtası olarak kullanacağız. Bu güç ve imkânlardan rahatsız olanlarda var. Geçmişte netice aldıkları bir takım uygulamaları İYİ Parti üstünde denemeye başladılar. Pennsylvania’yı suyolu edenler FETÖ ne istediyse verenler yaşı döküp dön diye yalvaranlar İYİ Parti’ye FETÖ iftirası atıyorlar. Tutmadı tutmaz da. Ahmet Türk’e referans olup ceza evinden çıkaranlar İYİ Parti’ye terör iftirasında bulunuyor. ‘Tutmadı, tutmaz’ diyoruz beyler. Son kozlarını oynamaya başladılar. İYİ Parti de bir panik havası oluşturmaya başladılar” şeklinde aktardı. 

“YEREL SEÇİMDE ÇITAYI DAHA DA YÜKSEĞE KOYACAĞIZ” 
Temizer, emek vermeden mevki kapmak isteyenlerin partiden alınacaklarını ifade ederek, yerel seçimlerde çıtayı daha yükseğe koyacaklarını dile getirerek şöyle devam etti: “Biz Anadolu çocuğuyuz. Anlımız leke tutmuyor. Abidik gubidik işimizde olmamıştır ki biz hu güce boyun eğelim. Ne numaraları varsa denesinler. Ne güçleri varsa kullansınlar. Biz işimize bakıyoruz. Teşkilatlarımız güçlendiriyoruz. Yerel seçimlere kadar inşallah bütün eksikliklerimizi tamamlayacağız ve Allah’ın izni ile yerel seçimde çıtayı daha da yükseğe koyacağız ”
İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or da, Temizer’in genel başkan başdanışmanlığına getirildiğini söyleyerek “ Genel başkanın baş danışmanı oldu. Kendisini kutluyorum. Allah çıktığı bu yolsan utandırmasın. Kendilerini tebrik ediyorum. Elazığ halkına da duyuruyoruz. Yavuz Temizer Genel Başkanımızın Baş Danışmanı olmuştur” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Talha Oğuz | 15 Temmuz 2018 15:56

    Sıkıntı yok konuşmak serbest

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.