Yaz Spor Okulları Açılıyor

Fırat Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Spor Okulları Yaz Dönemi Kayıtları Başladı…

Yaz Spor Okulları Açılıyor
Spor

Fırat Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Yaz Spor Okullarına kayıtlar başladı.  Fırat Üniversitesi Çok amaçlı Spor Salonu ile Rektörlük Spor Kompleksinde gerçekleşecek olan yaz okullarına, 7 - 18 yaşındaki çocuklar katılabilecek.
Fırat Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü’nden yapılan açıklamada Futbol, Voleybol, Boks, Basketbol, Tenis ve Kick-Boks olmak üzere 6 branşta düzenlenecek FÜ Gençlik ve Spor Kulübü Spor Okulları’nda kursların Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yapılacağı duyuruldu. Kursların saatlerinin ise gruplar belirlendikten sonra netleşeceği bildirilirken, kurslara kayıt yaptırmak isteyen ailelerin Kayıt Bilgi Formu, Sağlık Raporu ve Banka Dekontu ile Fırat Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na başvurmaları gerekecek. Ailelerin kurs kayıt ücreti olan 100 TL’yi Ziraat Bankası TR 68 0001 0015 8613 5354 35 5001 No’lu Fırat Üniversitesi Şubesi Fırat Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Hesabı’na yatırmaları bildirilirken kurslar hakkında daha fazla bilgi almak için 0535 598 28 36-0537 311 94 33 No’lu telefonlarla irtibata geçebilecekleri bildirildi.  
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.