Yeni Kitap: Suyu Yıkayan Bilge

Gazetemiz köşe yazarlarından Bilal Civelek’in yeni kitabı Suyu Yıkayan Bilge kitabı çıktı.

Yeni Kitap  Suyu Yıkayan Bilge
Kültür-Sanat

 Gazetemiz köşe yazarlarından Bilal Civelek’in yeni kitabı Suyu Yıkayan Bilge kitabı çıktı. Elazığlı Yazar suyu Yıkayan Bilge kitabı ile 12. Kitabına imza attı. Daha önce çıkan kitaplarına yenisini ekleyen Civelek, İstanbul’da bazı kolejlerde kitap konulu söyleşi programlarıyla sezona iddialı giriyor.

Suyu Yıkayan Bilge kitabı ile çok satanlar arasına girmeyi amaçlayan Bilal Civelek, Civelek, 8, 9 Kasım tarihlerinde düzenlenecek İstanbul Kitap Fuarına Suyu Yıkayan Bilge ile imza gününe katılacak. Civelek, Aralık ayında ise Ankara Dost Kitabevinin imza günlerine katılacak.

Suyu Yıkayan Bilge kitabı felsefi fantastik bir roman, İslam öncesi dönemleri ile son peygambere doğru bir serüveni konu edinmiş, akıcı bir kitap. Kitap felsefe ile din felsefesini barıştıran, aslında felsefenin din ile komşu olduğunu vurgulamaya çalışarak, bir filozofun serüvenini anlatıyor..

Özellikle felsefeye ilgi ve alakası olanların severek okuyacakları bir eser.

  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.