Yeni mezarlık alanı tamamlanıyor

Ocak ayında parsel satışına başlanan ve 545 Bin metrekarelik Asri Mezarlığa ek olarak oluşturulan 460 metrekarelik yeni mezar alanlarının...

Yeni mezarlık alanı tamamlanıyor
Elazığ Güncel

Ocak ayında parsel satışına başlanan ve 545 Bin metrekarelik Asri Mezarlığa ek olarak oluşturulan 460 metrekarelik yeni mezar alanlarının, yapım çalışmaları devam ediyor.
Mezarlık ziyareti için gelen vatandaşlar alandaki ulaşım rahatlığını artırmak için açılan yeni yol ve mezar alanlarının yapım çalışmalarını hızlandıran ekipler bir yandan da parsel çitlerinin örülme işlemlerini sürdürüyor. 
Konuyla ilgili açıklama yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Göreve geldikleri günden itibaren cenaze nakil ve defin işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirdiklerini anımsatarak vatandaşların kendilerinden yeni mezar alanı talep ettiklerini ve kendilerinin de bu talebi kısa sürede yerine getirdiklerini kaydetti. Yol ve çit çalışmalarının kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacağını kaydeden Başkan Yanılmaz, yeni mezar alanlarının en kısa sürede ailelere teslim edileceğini ifade etti. 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.