Yeni yönetim toplanıyor

Elazığspor’da Mehmet Parlakyıldız Başkanlığı’ndaki yönetim kurulu hafta içerisinde ilk toplantısını yaparak görev dağılımını gerçekleştirecek.

Yeni yönetim toplanıyor
Spor

Kongre sürecini geride bırakan Tetiş Yapı Elazığspor’da gözler yönetim kurulunda yapılacak olan görev dağılımına çevrildi.
Cumartesi günü gerçekleştirilen ve iki listenin yarıştığı olağanüstü genel kurulda, 116 oy alarak rakibi Necati Erdem’i geride bırakan Mehmet Parlakyıldız, başkanlık koltuğuna oturmuştu.
25 kişilik yönetim kurulunda, önceki dönemlerde yönetimlerde görev almış tecrübeli isimler de bulunurken, bu nedenle aktif görevlere bu isimlerin getirileceği tahmin ediliyor.
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Elazığspor Kulüp Başkanı Mehmet Parlakyıldız, henüz görev sürelerinin çok yeni olduğunu ve bu nedenlede herhangi bir çalışma yapmadıklarını aktarırken, hafta içerisinde yönetim kurulunu toplayacağını ve muhtemelen ilk toplantıda görev dağılımını yapacaklarını söyledi. Teknik Direktör ve transfer çalışmalarıyla ilgili bilgi vermekten kaçınan Başkan Mehmet Parlakyıldız, ilerleyen günlerde hem teknik direktörün belirleneceğini hem de transfer çalışmalarına start vereceklerini ifade etti.
TFF’den kutlama!..
Öte yandan, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, resmi internet sitesinden yayınlanan mesajla, Başkan Mehmet Parlakyıldız ve yönetimini kutladı.
Mesajda şu ifadelere yer verildi;
“Tetiş Yapı Elazığspor Kulübü'nün Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı sonucunda başkanlığa seçilen Sayın Mehmet Parlakyıldız ve Yönetim Kurulu'nu tebrik eder, yönetim dönemlerinde başarılar dileriz.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.