Yetiş,Yümlü’nün listesinde

Sedat Karataş başkanlığındaki yönetim kurulunda Stadyum ve Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak hizmet veren Zafer Yetiş de Murat Yümlü’nün yönetim kurulunda…

Yetiş Yümlünün listesinde
Spor

TY Elazığspor Kulübü’ne başkan adaylığı için kolları sıvayan Hacı Murat Yümlü’nün listesi de belli olmaya başladı. Sedat Karataş başkanlığındaki yönetim kurulunda Stadyum ve Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak hizmet veren Zafer Yetiş de Murat Yümlü’nün listesinde olacak.
Başkan Adayı Yümlü’nün İstanbul’dan 8’e yakın işadamının yönetim listesinde olduğu öğrenilirken, bunun yanında Sedat Karataş başkanlığındaki yönetim kurulunda Stadyum ve Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak hizmet veren Zafer Yetiş de Murat Yümlü’nün listesinde olacak.
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Zafer “Biz Elazığspor’un bu zamana kadar her dönemde yanında olduk. Kulübümüz için yeri geldi gece gündüz çalıştık. Bir süre önce de yarım asırlık çınarımızın sahipsiz kalmaması adına çalışmalar gerçekleştirdik. Eğer bazı görüşmelerden olumlu sonuçlarla ayrılınırsa Hacı Murat Yümlü bey aday olacak.”ifadelerinde bulundu.
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Hükmü Bey | 01 Haziran 2018 09:10

    Geçmiş olsun..

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.