YGS ve SBS Deneme Sınavı Yapıldı

Elazığ genelinde bulunan Ortaokul 8.sınıf öğrencileri ve Lise 12. sınıf öğrencilerine yönelik SBS ve YGS’ye hazırlık sınavları yapıldı.

YGS ve SBS Deneme Sınavı Yapıldı
Eğitim

Elazığ genelinde bulunan Ortaokul 8.sınıf öğrencileri ve Lise 12. sınıf öğrencilerine yönelik SBS ve YGS’ye hazırlık amacıyla yapılan, Deneme Sınavı ile ilgili olarak Milli Eğitim Müdürü Aziz Yeniyol, Kaya Karakaya Fen Lisesi, Kaya Karakaya Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi ve Mehmet Koloğlu Anadolu Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Okulları ziyaretinde sınavla ilgili inceleme ve denetimlerde bulunan Müdür Yeniyol, sınavın amacının bir yarışma sınavı olmadığı, 2013-SBS ve YGS’ye hazırlık amacıyla deneme sınavı mahiyetinde olduğu, sınav sonunda öğrencilerin eksikliklerinin tespit edilerek bunların giderilmesi yönünde tedbirlerin alınması gerektiğini söyledi.
  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.