Yolspor’da şok istifa

Yolspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Bahattin Erbasan şok bir kararla görevinden istifa ettiğini açıkladı…

Yolsporda şok istifa
Spor

Elazığ Yolspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Bahattin Erbasan yazılı bir basın bildirisi yayımlayarak 9 yıldan buyana sürdürmüş olduğu Yolspor Yönetim Kurulu Üyeliği’nden istifa ettiğini bildirdi…
Görev aldığı süre boyunca Turuncu-Siyahlı Kulübün elde ettiği başarılar konusunda da açıklama yapan Erbasanistifa nedenini ise gördüğü lüzum üzerine olarak belirtti.
Erbasan yazılı açıklamasında şu şfadelereyerverdi; 
“Gördüğüm lüzum üzerine; 9 yıldan beri 1950 yılında kurulmuş ve Elazığ’ın ülkemizin futboluna büyük katkılar sağlamış Yolspor kulübü yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettim. Bu kulüpte göreve geldiğim günden itibaren büyük bir özveri ile çok değerli Asbaşkanımız Murat KUM Yönetim Kurulu üyelerimiz Hasan ÇEŞME, Sabri TUĞAN ve Tesis görevlimiz Mehmet DAYI, malzeme görevlisi Zülfü DURAN ile Çok değerli Hocalarımız Ender ÇINAR, Mehmet KELEŞ,Ramazan KILIÇ,Ayhan DURAN,İlhan AYDIN, Ferit YİĞİT,Ali İhsan, İbrahim ve Bahattin ERGÜVEN ile bu takımın her zaman başarısı için çalışmış olup, kendilerine buradan teşekkürlerimi bir borç bilirim. Yolspor Kulübü A takımımız ilk kez tarihinde 5 Yıl Bölgesel Amatör Liginde Elazığ’ımızı kısıtlı imkânlarla temsil etmiş ve gittiği her ilde gelen her takıma bir kurum takımına yakışır centilmenliğini göstererek hizmet etmiştir. Ayrıca göreve geldiğim tarihte kulübümüze ait sahamız futbol oynamaya bile elverişli olmayıp benim ve Yönetim kurulundaki ve diğer görevli arkadaşlarımızın da büyük gayretleri ile BAL Ligi müsabakalarının oynanabileceği bir tesis haline getirilmiştir. Sahamızın aydınlatılması için Spor Toto Başkanlığına müracaat edilmiş olup, Benim sürekli uğraş vermem sayesinde Milli Savunma Bakan Yardımcımız Şuay ALPAY Bey Spor İl Müdürümüz Sedat ACAR bey, ASKF Başkanımız Sayın Şahin ŞERİFOĞULLARI ile Müdür Yardımcımız Mehmet Ali SABAZ beyin de katkıları ile profesyonel bir ışıklandırma sistemi yapılmıştır. Şu anda da Kulüp Binasının yapımı için yine Spor Toto Teşkilatına müracaat etmiş bulunmaktayız. Şu andaki yönetim kurulumuz da inşallah bunu gerçekleştirir ve takımlarımızı en iyi yerlere getirirler. Şu ana kadar kulübümüzde emeği geçen her bireye ayrı ayrı teşekkür eder, bundan sonraki hizmetlerimi Yönetim kurulunda bulunduğum Elazığ ASKF’de tüm amatör takımlarımız için gayret göstereceğimi bildirir saygılarımı sunarım. 12.07.2018- Bahaddin ERBASAN…”

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Murat | 13 Temmuz 2018 21:14

    Gece gunduz demeden hastalik saglik bilmeden bu kulube vermis oldugun emekler icin oglun olarak gurur kaynagimiz oldun Allah seni basimizdan eksik etmesin babacim Amin.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.