Yönetim olağanüstü toplandı

İrfan Yumakgil Başkanlığı’nda toplanan yönetim kurulunu ana gündem maddesi transfer tahtası…

Yönetim olağanüstü toplandı
Spor

Boluspor mağlubiyetinin ardından birde Basın Sözcüsü Eren Kurnaz’ın istifasıyla sarsılan Elazığspor’da Yönetim Kurulu İrfan Yumakgil Başkanlığı’nda cumartesi olağanüstü bir toplantı gerçekleştirdi. Geç saatlere kadar devam eden toplantıdan göreve devam kararı alındı… 
Kötü günler geçiren temsilcimizde yönetim kurulu, İrfan Yumakgil Başkanlığında Elazığspor Kulüp Tesisleri’nde olağanüstü bir toplantı gerçekleştirdi. Elazığspor Kulübüne yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre toplantı başlıkları, Eren Kurnaz’ın istifası, Boluspor mağlubiyeti, ödenemeyen primler, açılamayan transfer tahtası ve verilmeyen destekti. 
Toplantının sonucu ile ilgili olarak edinilen bilgilere göre mevcut yönetimin toplantıda devre arasına kadar devam etme kararı aldığı iddia edildi. Şu ana kadar beklediği desteği bulamayan İrfan Yumakgil’in, ekonomik olarak destek bulamamaya devam ederse, devre arasına kadar yönetim kurulu ile yola devam etmesi ve devre arasında yönetim olarak istifa kararı alması bekleniyor.  
Ayrıca taraftarın merakla beklediği transfer tahtasının da Giresunspor Maçı öncesi açılacağı öğrenildi. Transfer yasağı nedeniyle Adanaspor ve Boluspor Maçları’na eski futbolcular ve altyapıdan alınan genç oyuncular ile çıkan Elazığspor’un önünde en büyük sorun olarak duran transfer yasağının da haftaiçi kaldırılacağı spor servisimize gelen bilgiler arasında.  
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 2

  • Alper | 27 Ağustos 2018 03:37

    Yorum doğru ve hukuki.Ancak bu yazana birşey hatırlatayım.Baskan göreve geldikten bir müddet sonra su faturalarindan okuma bedeli 2 ₺ yıl kaldırttı.ayda yaklaşık 500 000₺gelir kaydediliyor,bu parayı meclis kararı ile Elazığspor a aktarilsaydi yılda 6 trilyon gibi sıcak para olurdu.İste size KAYNAK.Oldumu gardaşlar.

  • İLANDIR | 19 Ağustos 2018 22:22

    1.kamu gorevlilerinin spor kulüplerine yardım ödeneği bulunmamaktadir. Dolayısıyla birilerini arayip bazi konuları ötelemekten başka bir yardımları olamamaktadır. 2. Özel bütçeli daireler ( belediye gibi).. kaynak oluşturabilirler. Kısmen bu yapıldı... 3.Bazı taşınır ve tasinmazlarin Kira/satiş vb.yontemlerle kaynak sağlanabilir.. Be anlatmaya çalışıyorum...kamu görevlileri üretilen projelere ancak bürokrasi anlamında yardımcı olabilirler. Sıcak para YOK. Belediye kaynak oluşturabilir...bunlar olmaz ise Başkanım kendi imkanları olması lazım. Oda yoksa...sıkıntı büyük...YANi destek vermiyor denilen kişiler yukarıdaki 1.gruba giriyor..destek verebilecekler 2.gurub ve 3. Gruptur. Çocuk kandırır gibi destek vermiyorlar denmesin...verecek kaynak yok...Allah Elazığspor a yardım etsin... Ayrica yönetime gelen sevgili büyüklerim..bağımsız bir denetçiye lütfen kati borçları çıkartın. Bilinsin..biz böyle bilmiyorduk çok komik geliyor...Ilan ediyorum elazığspor ün borcu ( kurda kuşa) faizler dahil +- 43.000.000 Tl

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.