Yüksel Şaman'dan ilahi albümü

Elazığlı ünlü sanatçı Yüksel Şaman'ın 'Aşk-ı İlahi' isimli ilahi albümü çıktı.

Yüksel Şaman dan ilahi albümü
Kültür-Sanat

 Elazığlı ünlü sanatçı Yüksel Şaman'ın 'Aşk-ı İlahi' isimli ilahi albümü çıktı.

Şaman düzenlediği basın toplantısında yeni albümünü kamuoyuna tanıttı. 

Şaman, toplantıda yaptığı konuşmada, bir süredir hazırlığını yaptığı ilahi albümünü çıkarmanın mutluluğunu yaşadığını kaydetti. Albümün devamının geleceğini belirten Şaman, "2010’da bir Türkçe albüm yaptım. Aradan geçen 6 yıl içerisinde de albüm yapmak nasip olmadı. Çünkü İlahi albüm yapma niyetindeydik. Bu süreç böyle geçerken geçen Ramazan ayında kesin kararımızı verdik. Ve bir ilahi albüm ile karşınıza çıkıyoruz. Bütün sanatçıların mutlaka bir ilahi albüm yapma hevesi vardır. Ben de bu isteğime kavuştum inşallah. Albümün içerisinde güzel eserler var. Anonim eserler var. Albüme kendi eserlerimi koymayı uygun görmedim. İnşallah ikinci albümümüzde kendi eserlerimi de icra edeceğim. Umarım benim aldığım maneviyatı, duyguları bütün insanlara aktarmış olacağız. Albümün içerisindeki Uyan Ey Gözlerim eserine klip çektik. Sevgili Yönetmenimiz Faysal Tokmak ile birlikte güzel bir klip çektik. Çok güzel bir klip oldu. İnşallah bu klibimiz ulusal müzik kanallarında yayına girecek. Her şeyi veren Allah’tır. Bu sesi de veren Allah. İnşallah bu sesi O’nun yolunda kullanacağız." dedi. 

Uyan Ey Gözlerim eserinin klip yönetmeni Faysal Tokmak ise yaptığı konuşmada, "Klibi Tuz Gölü’nde çektik. Çok güzel bir klip oldu. Yüsel Şaman için diğer albüm gibi bu albüm de çok özel bir albüm oldu. Hem klip anlamında hem müzik anlamında çok farklı bir albüm oldu. Desteklerinden dolayı herkese çok teşekkür ederiz” dedi. 

  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.