Yümlü, Belediye’den destek sözü aldı

Elazığspor Kulübü Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü’nün Cuma günü basın toplantısı düzenleyerek adaylığını açıklaması bekleniyor…

Yümlü  Belediyeden destek sözü aldı
Spor

Elazığspor Kulüp Başkanlığı için nabız yoklayan İşadamı Hacı Murat Yümlü, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Vali Çetin Oktay Kaldırım ile görüştü. Yümlü’nün bugün adaylığını açıklaması bekleniyor.
26 Mayıs Cumartesi günü yapılan kongrede göreve gelen Başkan Mehmet Parlakyıldız’ın istifa etmesinin ardından yönetim arayışları yeniden başlarken, göreve talip olan İşadamı Hacı Murat Yümlü, dün Elazığ’a geldi. Geçmiş yönetimlerde de görev yapan ve bu anlamda tecrübeli olan Hacı Murat Yümlü, adaylığı konusunda Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile görüşürken, son derece samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede Başkan Mücahit Yanılmaz’ın Hacı Murat Yümlü’ye maddi-manevi destek sözü verdiği öğrenildi.
Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın ardından Vali Çetin Oktay Kaldırım’ı da makamında ziyaret eden Elazığspor Kulübü Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü’nün Cuma günü basın toplantısı düzenleyerek adaylığını açıklaması bekleniyor.

Karataş; “Elmar’la, Tatos’un taksidini ödediler…”
Dün gerçekleştirilen görüşme ile ilgili açıklama yapan Elazığspor Eski Başkanı Sedat Karataş; “Sayın Yümlü ile görüşüyorduk. Bize ciddi olduğunu ve kaynağı olduğunu söyledi. Ben de Elazığ’a kendisini davet ettim. Eğer ciddiyseniz buyurun Elmar ile Tatos’un 2 taksitini yatırın dedim. Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile görüşmeden kendileri bu taksitleri ödeyip öyle bir görüşme gerçekleştirdiler. Daha sonra başkan beyle görüşüp kaynak ve projelerini sundular. Başkanımızdan da destek istediler. Başkanımız da her zaman Elazığspor’un yanında olduklarını ve bundan sonra da kısmen destek vereceklerini söylediler. Daha sonra Vali beyle görüşmeye gittiler. Bizler de Elazığspor’daki görevlerimizden ayrı olsak da her zaman için temsilcimiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve her zaman kulübümüzün destekçisiyiz.” Dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.