Yümlü, Tatos ve Elmar İçin 166 Bin TL Ödedi

Elazığlı İş Adamı Hacı Murat Yümlü alacakları bulunan Tatos ve Elmar’a toplam 166 Bin TL ödeme yaparak, bu futbolcuların serbest kalmalarını önledi.

Yümlü  Tatos ve Elmar İçin 166 Bin TL Ödedi
Spor

Başkanlığa adaylığını açıklayacak olan Elazığlı İş Adamı Hacı Murat Yümlü alacakları bulunan Tatos ve Elmar’a toplam 166 Bin TL ödeme yaparak, bu futbolcuların serbest kalmalarını önledi.

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’da Mehmet Parlakyıldız’ın istifasının ardından yaşanan belirsizlik üzerine ilimize gelen İşadamı Hacı Murat Yümlü, kulüp başkanlığı için kolları sıvadı.
Belirsizlik sürecinde birçok oyuncusunu kaybeden Bordo-Beyazlı ekibimizde, takımın kilit isimlerinden Tatos ve Elmar’ın da serbest kalma tehlikesi bulunurken, bu isimleri takımda tutmak için gereken 166 Bin TL’lik ödeme Hacı Murat Yümlü tarafından yapıldı.
Öğlen saatlerinde kulüp yetkilileri ile banka şubesine giden Hacı Murat Yümlü’nün söz konusu ödemeyi yaptığı ve bu sayede Tatos ile Elmar’ın serbest kalma ihtimallerinin ortadan kalktığı öğrenildi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.