‘Yuvaya döndüğüm için mutluyum’

3 yıl aradan sonra tekrar Bordo-Beyazlı Formayı giymek için gün sayan tecrübeli sol bek Caner Bulut “Elazığspor’a olan vefa borcumu ödemeye geldim.” dedi.

Yuvaya döndüğüm için mutluyum
Spor

Temsilcimiz Elazığspor’un 3.Lig Ekibi Tepecikspor’dan1 yıllığına kadrosuna dahil ettiği Elazığsporlu Eski Futbolcu Caner Bulut transferi ile ilgili duygu ve düşüncelerinin yanı sıra 1.Etap Kamp Çalışmaları konusunda spor servisimize açıklamalarda bulundu.
Elazığspor’da tekrar forma giyeceği için çok mutlu ve heyecanlı olduğunu ifade eden 29 yaşındaki sol bek oyuncu şampiyonluk yaşadığı camiaya vefa borcunu ödemeye geldiğini belirtti.
Elazığspor’da çok güzel günler geçirdiğini ve taraftarların desteğiyle yine özlenen o güzel günlere dönmek için çok çalışacaklarını kaydeden Caner; “ Elazığspor formasını yeniden giyeceğim için çok mutluyum. Burada çok güzel günler geçirmiştim. Şampiyonluklar yaşamıştım. Ama bu şehir sakatlandığımda bana sahip çıkmıştı. Bende o şimdi vefa zamanı olduğunu düşünüp yeniden Elazığspor’a geldim. Çok mutluyum.” dedi.
Yeni sezon hazırlıklarının çok yoğun ve tempolu geçtiğini Teknik Direktör Orhan Kaynak’ın nezaretinde verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini kaydeden başarılı oyuncu Caner; “Çok güzel bir kamp dönemi geçiyoruz. Çok verimli bir çalışma dönemi oluyor bizim için. Orhan Hocamın nezaretinde çok yoğun çalışıyoruz. Şimdilik herşey yolunda. Yeni transferlerimizle dahada iyi olacağız inşallah.” şeklinde konuştu.
Aynı mevkide görev yapan takım arkadaşı Emre Öztürk’e de övgülerde bulunan Caner, takım içinde ikisi arasında tatlı bir rekabetin olacağını ve bu rekabetin takıma olumlu yansıyacağını anlatarak; “Emre’yi tanıyorum. Çok iyi bir futbolcu. Aramızda tatlı bir rekabet olacak. Rekabet iyidir. İyi olan inşallah formayı kapar. İyi bir arkadaşlığımız var.” dedi.
Son olarak taraftarlara mesaj yollayan Caner Bulut; “Ben buradan sizin aracılığınızla taraftarlarımıza şunu söyleyeyim. Biraz sabırlı olsunlar. Bizim arkamızda olsunlar. Eski günlerdeki gibi her beraber bir ağabey kardeş gibi olup takımımızı şampiyonluğa taşımıştık. Bu senede taraftarlarımızdan bunu bekliyoruz. Yönetimimize, teknik heyetimize ve bizlere sahip çıkmalarını istiyorum.” diyerek sözlerini noktaladı. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.