Zafer Yetiş’ten taraftara çağrı

Tetiş Yapı Elazığspor Kulübü Stadyum ve Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Adanaspor Maçı’nda taraftarların tribünleri doldurması çağrısında bulundu…

Zafer Yetişten taraftara çağrı
Spor

Tetiş Yapı Elazığspor Kulübü Stadyum ve Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Yetiş; yarın play-off adına kritik maçta karşı karşıya gelecekleri Adanaspor Müsabakası’nda tüm Elazığspor taraftarlarının maça gelerek tribünleri doldurması çağrısında bulundu…
Takımın halen play-off şansının olduğunu ve kalan 3 maçı da kazanmaları gerektiğine vurgu yapan Zafer Yetiş; “Tetiş Yapı Elazığspor'un hala play-off şansı devam etmektedir. Her ne kadar rakibinin puan kaybetmesini beklemesi gerekse de, biz öncelikle kendi üzerimize düşeni yapmaya çalışacağız. O da kalan 3 maçımızı da kazanmaktır. Bu doğrultuda yarın 3 maçın ilkini iç sahada Adanaspor ile oynayacağız. Rakibimiz karşısında galip gelmek istiyoruz.”dedi.
Taraftarın her iç saha maçında takımı desteklediğini de hatırlatan Yetiş, yarınki maçta da takıma itici bir güç olunması gerektiğini vurgulayarak; “Sezon başından itibaren taraftarımız Elazığ'daki maçlarda tribünlerdeki yerini alarak takımlarına destek oldular. Öyle zamanlar oldu ki geriye düştüğümüz maçta bile futbolculara olan desteklerini kaybetmediler ve bu da ilimizdeki maçlarda iyi skorlar almamıza neden oldu. Yarınki maçta da taraftarımızdan isteğimiz tribünler doldursunlar ve play-off yolunda bu önemli maçta takımımıza destek versinler.” diye konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.